Алюмінієвий гірський велосипед MTB T26BLADE 26.1 B SHIMANO колеса 26 дюймів/ колір білий
Характеристики:
Виробник
Bamby
Країна виробництва
Китай
Состояние
Новое
Крылья
Нет
Количество скоростей
21
Пол
Унисекс
Усі характеристики
АртикулT26BLADE 26.1W
В наявності
Характеристики Велосипед Profi BLADE:
  • Серія: BLADE
  • Категорія: MTB
  • Лопатеві колеса
  • Розмір колеса (гума): 26х1,95 (53х559)
  • Матеріал рами - алюміній 17"
  • Вилка: алюміній, пружинно-еластомерного типу, Preload, LockOut
  • Кермо: сталь
  • Винос керма: AHED, алюміній
  • Шіфтери: SHIMANO TOURNEY ST-EF500
  • Навісне обладнання SHIMANO TOURNEY
  • Кількість швидкостей: 21 шт.
  • Кількість зірок (передні): 3 шт.
  • Кількість зірок (задні): 7 шт.
  • Трансмісія і система передач:
  • Передній перемикач (лівий): Shimano TOURNEY FD-TY500
  • Задній перемикач (правий): Shimano TOURNEY RD-TZ50
  • Шатуни: алюмінієвий EUROBIKE
  • Касета з тріскачкою Shimano MF TZ21-7
  • Гальма: передні і задні - BOLIDS, дискові механічні, алюміній
  • Ободу: литі, магнієвий сплав
  • Педалі: метал з пластиковим корпусом
  • Додаткові комплектуючі: відбивач переднє/заднє колесо, підніжка
Виробник
Bamby
Країна виробництва
Китай
Багажник
Нет
Диаметр колеса/диска
26"
Форм фактор рамы
Цельная
Количество колес велосипеда
2
Количество скоростей
Конструкция вилки
Пружинно-эластомерная
Крылья
Материал изготовления рамы
Алюминиевый сплав
Надувные колеса
Да
Наличие насоса
Приобретается отдельно
Пол
Унисекс
Размер рамы
17"